Call-girl
אודות
| שם: | Call-girl |
|---|---|
| גיל: | 27 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | czech |
|---|---|
| מיקום: | Czech republic |
| נראה לאחרונה: | 04.04.2026 00:06 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 160-170 cm |
| משקל: | 90-100 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | Call-girl |
|---|---|
| גיל: | 27 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | czech |
|---|---|
| מיקום: | Czech republic |
| נראה לאחרונה: | 04.04.2026 00:06 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 160-170 cm |
| משקל: | 90-100 kg |