Di0303
אודות
| שם: | Di0303 |
|---|---|
| גיל: | 22 |
| אני: | Couple |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| מיקום: | Россия |
| עיר מגורים: | Пермь |
| נראה לאחרונה: | 03.04.2026 16:38 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 55-60 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | Di0303 |
|---|---|
| גיל: | 22 |
| אני: | Couple |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| מיקום: | Россия |
| עיר מגורים: | Пермь |
| נראה לאחרונה: | 03.04.2026 16:38 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 55-60 kg |