GrazyMilfa1
אודות
| שם: | GrazyMilfa1 |
|---|---|
| גיל: | 47 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | russian, english |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 01.04.2026 02:54 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Brunette |
| צבע עיניים: | Gray |
| גובה: | 170-175 cm |
| משקל: | 90-100 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | GrazyMilfa1 |
|---|---|
| גיל: | 47 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | russian, english |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 01.04.2026 02:54 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Brunette |
| צבע עיניים: | Gray |
| גובה: | 170-175 cm |
| משקל: | 90-100 kg |