אודות
| שם: | KatyushaBelly |
|---|---|
| צופים בשידור חי: | 117 |
| גיל: | 38 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | Online |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Brunette |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 170-175 cm |
| משקל: | >135 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | KatyushaBelly |
|---|---|
| צופים בשידור חי: | 117 |
| גיל: | 38 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | Online |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Brunette |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 170-175 cm |
| משקל: | >135 kg |