MillaNiks
אודות
| שם: | MillaNiks |
|---|---|
| גיל: | 24 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | ukrainian, russian |
|---|---|
| מיקום: | украина |
| נראה לאחרונה: | 05.04.2026 14:58 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 60-70 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | MillaNiks |
|---|---|
| גיל: | 24 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | ukrainian, russian |
|---|---|
| מיקום: | украина |
| נראה לאחרונה: | 05.04.2026 14:58 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 60-70 kg |