SEXPARA33
אודות
| שם: | SEXPARA33 |
|---|---|
| גיל: | 30 |
| אני: | Couple |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 04.04.2026 12:00 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Blue |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 60-70 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | SEXPARA33 |
|---|---|
| גיל: | 30 |
| אני: | Couple |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 04.04.2026 12:00 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Blue |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 60-70 kg |