Alexyaa
אודות
| שם: | Alexyaa |
|---|---|
| גיל: | 27 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | russian, english |
|---|---|
| עיר מגורים: | Бонгакамс |
| נראה לאחרונה: | 11.05.2026 09:02 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 160-170 cm |
| משקל: | 55-60 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | Alexyaa |
|---|---|
| גיל: | 27 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | russian, english |
|---|---|
| עיר מגורים: | Бонгакамс |
| נראה לאחרונה: | 11.05.2026 09:02 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 160-170 cm |
| משקל: | 55-60 kg |