-Alissia-
אודות
| שם: | -Alissia- |
|---|---|
| גיל: | 27 |
| אני: | Couple |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 29.04.2026 15:24 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Blue |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 45-55 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | -Alissia- |
|---|---|
| גיל: | 27 |
| אני: | Couple |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 29.04.2026 15:24 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Blue |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 45-55 kg |