BlueIvy69
אודות
| שם: | BlueIvy69 |
|---|---|
| גיל: | 30 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| מה מרגש אותי: | CASH |
| תגיות: |
| שפות: | english |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 25.05.2026 21:56 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 60-70 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | BlueIvy69 |
|---|---|
| גיל: | 30 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| מה מרגש אותי: | CASH |
| תגיות: |
| שפות: | english |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 25.05.2026 21:56 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 60-70 kg |