JessiQ
אודות
| שם: | JessiQ |
|---|---|
| גיל: | 29 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Lesbian |
| תגיות: |
| שפות: | romanian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 01.05.2026 09:32 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 45-55 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | JessiQ |
|---|---|
| גיל: | 29 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Lesbian |
| תגיות: |
| שפות: | romanian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 01.05.2026 09:32 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 45-55 kg |