JuliaPink
אודות
| שם: | JuliaPink |
|---|---|
| גיל: | 49 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | german, english |
|---|---|
| מיקום: | Deutschland |
| נראה לאחרונה: | 30.04.2026 22:42 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Blue |
| גובה: | 170-175 cm |
| משקל: | 60-70 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | JuliaPink |
|---|---|
| גיל: | 49 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | german, english |
|---|---|
| מיקום: | Deutschland |
| נראה לאחרונה: | 30.04.2026 22:42 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Blue |
| גובה: | 170-175 cm |
| משקל: | 60-70 kg |