Linda-Zefir
אודות
| שם: | Linda-Zefir |
|---|---|
| גיל: | 54 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 14.05.2026 13:12 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 45-55 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | Linda-Zefir |
|---|---|
| גיל: | 54 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 14.05.2026 13:12 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 45-55 kg |