LittleShyy
אודות
| שם: | LittleShyy |
|---|---|
| גיל: | 18 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | russian, english |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 30.04.2026 18:56 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Brunette |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 160-170 cm |
| משקל: | 100-115 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | LittleShyy |
|---|---|
| גיל: | 18 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Straight |
| תגיות: |
| שפות: | russian, english |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 30.04.2026 18:56 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Brunette |
| צבע עיניים: | Green |
| גובה: | 160-170 cm |
| משקל: | 100-115 kg |