PrettyK20
אודות
| שם: | PrettyK20 |
|---|---|
| גיל: | 30 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | english |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 20.05.2026 01:12 |
| מוצא אתני: | Black |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 175-185 cm |
| משקל: | 90-100 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | PrettyK20 |
|---|---|
| גיל: | 30 |
| אני: | Female |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| תגיות: |
| שפות: | english |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 20.05.2026 01:12 |
| מוצא אתני: | Black |
| צבע שיער: | Blonde |
| צבע עיניים: | Brown |
| גובה: | 175-185 cm |
| משקל: | 90-100 kg |