RuAngel
אודות
| שם: | RuAngel |
|---|---|
| גיל: | 18 |
| אני: | Couple |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| מה מרגש אותי: | Money |
| תגיות: |
| שפות: | english, russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 01.05.2026 20:34 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Brunette |
| צבע עיניים: | Blue |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 40-45 kg |
תמונת פרופיל
| שם: | RuAngel |
|---|---|
| גיל: | 18 |
| אני: | Couple |
| העדפה מינית: | Bisexual |
| מה מרגש אותי: | Money |
| תגיות: |
| שפות: | english, russian |
|---|---|
| נראה לאחרונה: | 01.05.2026 20:34 |
| מוצא אתני: | White |
| צבע שיער: | Brunette |
| צבע עיניים: | Blue |
| גובה: | 150-160 cm |
| משקל: | 40-45 kg |